Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

NOVINKY

Úvod Novinky

Overlock Brother A65

Pohodlný šijací stroj s automatickým odstrihom nite! Robustný, jednoduchý, hravý a šikovný - to je Brother Innov-is A65 Šijací stroj Brother A65 má množstvo programov, veľa ozdobných stehov a perfektný navliekačik nite do ihly. Práve vďaka jednoduchej a príjemnej obsluhe sa jeho modeloví predchodcovia Brother NV 55 a NV 15 umiestnili na prvých miestach v D-teste - celý tento modelový rad je veľmi jednoduchý na ovládanie a prináša radostné šitie.

Stroj sa vyznačuje spoľahlivosťou, príjemnou a jednoduchou obsluhou a nadčasovým designom vypracovaným do posledného detailu. Stroj je pri šití skutočne tichý, ale zároveň prešije bez problémov aj vysoké vrstvy materiálu. 60 užitočných aj dekoratívnych stehov z toho 6 druhov gombíkových dierok automaticky šitých presne na rozmer gombíka je výhodou najmä pre tých, ktorí nemajú radi zložité nastavovanie programov.

Voľba stehov sa vykonáva priamo iba otáčaním voličom s okamžitým nastavením požadovaného programu. Na displeji sa ukáže odporúčaný typ pätky, aktuálna dĺžka stehu a šírka cik-caku. Tieto hodnoty je možné v prípade potreby zväčšiť alebo zmenšiť pomocou tlačidiel na displeji. Šírka cik-caku je až 7mm, dĺžka stehu 4,5mm.

Sedemriadkový podávač pre perfektné podávanie šitého materiálu.

Voľba polohy ihly pri zastavení - hore alebo v materiáli výhodné pri operáciách šitia rohov, našívania vreciek atď. Voľba automatického zapošitia na začiatku a konci šitia pomocou tlačidla umiestneného pod displejom stroja.

Tlačidlo dokončenia stehu využijete na došitie celého ozdobného stehu a zapošitie Možnosť zapošívania uprostred šitia pomocou tlačidla na hlave stroja.

Samozrejmosťou je možnosť spätného šitia Možnosť šitia aj bez ovládacieho pedála pomocou jazdca na hlave stroja a tlačidla START/STOP. Rýchlosť šitia ovplyvňuje poloha jazdca. Rýchla príprava stroja na šitie po jednoduchom vložení cievky spodnej nite do cievkového puzdra bez otáčania ručným kolesom.Copyright 2015 - 2024 © Team TENEX - šijacia, rezacia, žehliaca technika a krajčírske potreby